TERRA INCOGNITA -> A világ ahol élünk
TERRA INCOGNITA -> A világ ahol élünk
CÍMLAP
 
Szerkesztőség beszélgetések
 
HÍREK -POLITIKA
 
CIVIL VÉDERŐK
 
CIVIL ELLENÁLLÁS
 
MUSTRA
 
A SZELLEM HATALMA
 
ÁLDOZATOK
 
PÁRTOK
 
AZ OROSZOK MÁR A SPÁJZBAN VANNAK
 
Kapcsolatfelvétel
 
Impresszum

Rovat szerkesztő:

Audie

elérhetőségünk:  

  terrainc88@gmail.com

 

 
TEMP
 
A szerk
 
VÉLEMÉNY
VÉLEMÉNY : "BÉKÉS BIRKA FARKASFOGRA VALÓ!" - Szolzsenyicin

"BÉKÉS BIRKA FARKASFOGRA VALÓ!" - Szolzsenyicin

Szabad Riport, Fort András  2008.09.17. 13:50

1. VIZSGÁLJÁK FELÜL, AZ ELÁRVEREZETT INGATLANOK ÜGYÉT! 2. FIZESSENEK KÁRTÉRÍTÉST A MULTIK, ÉS MINDEN CÉG, - AZ ÁLTALUK KEZDEMÉNYEZETT BEHAJTÁSOKÉRT; INGATLAN ÉS LAKÁS ELÁRVEREZÉSEKÉRT! 3. HELYEZZÉK HATÁLYON KÍVÜL A VÉGREHAJTÁSI TÖRVÉNYT! - MERT EZ TEREMT JOGALAPOT A MAGYAR NÉP KIRABLÁSÁRA 4. INDÍTSANAK FELELŐSSÉGRE VONÁST; - MINDEN A NÉPET SÚJTÓ, VÉGREHAJTÁSI ELJÁRÁST LEFOLYTATÓ VÉGREHAJTÓ, - ÉS AZ IDEGEN MULTIKNAK KEDVEZŐ ITÉLETET HOZÓ BÍRÓ ELLEN!

 

"BÉKÉS BIRKA FARKASFOGRA VALÓ!"
- Szolzsenyicin -

 frissítve

ITT AZ IDEJE A KONKRÉT, CÉLZOTT ELLENÁLLÁSNAK

 


1. VIZSGÁLJÁK FELÜL, AZ ELÁRVEREZETT INGATLANOK ÜGYÉT!


2. FIZESSENEK KÁRTÉRÍTÉST A MULTIK, ÉS MINDEN CÉG, - AZ ÁLTALUK KEZDEMÉNYEZETT BEHAJTÁSOKÉRT; INGATLAN ÉS LAKÁS ELÁRVEREZÉSEKÉRT

 


3. HELYEZZÉK HATÁLYON KÍVÜL A VÉGREHAJTÁSI TÖRVÉNYT! - MERT EZ TEREMT JOGALAPOT A MAGYAR NÉP KIRABLÁSÁRA


4. INDÍTSANAK FELELŐSSÉGRE VONÁST; - MINDEN  A NÉPET SÚJTÓ, VÉGREHAJTÁSI ELJÁRÁST LEFOLYTATÓ VÉGREHAJTÓ, - ÉS AZ IDEGEN MULTIKNAK KEDVEZŐ ITÉLETET HOZÓ BÍRÓ ELLEN!

 

     A "Gyurcsány Takarodj" féle elégedetlenkedés fölött eljárt az idő. Hisz' mi lesz majd, ha tényleg elhúz innen? (Kimentve persze pénzét küföldi számlákon...)


     Jön helyette más. Mondjuk Kiss Péter kancellária miniszter, vagy akárki, - esetleg az úgynevezett "Szakértői kormány", élén például Simor Andrással, a Nemzeti Bank elnökével. Aki lényegében nem más, mint a Nemzetközi Pénzvilág cselédje. De akinek lényegében jelenleg is nagyobb hatalma van az országban, mint Gyurcsány Ferencnek. Hisz, a "Ha uralni akarod a magyarokat, - urald a pénzüket" - elv jegyében már régen a bankárok kormányozzák az országot. Éspedig a pénzéhes külföldi pénzoligarchia parancsai szerint, míg a Magyar Kormány másodlagos s lényegében csak egy végrehajtó hatalommá degradálta saját magát.
     Nem a személyeket tehát, hanem a Rendszert kell megváltoztatni.
     Ennek kulcsszavai, kulcscselekedei:
     1. Felül vizsgálat.
     2. A Kártérítés.
     3. Hatályon kívül helyezés.
     4. Felelősségre vonás.


1. VIZSGÁLJÁK FELÜL, AZ ELÁRVEREZETT INGATLANOK ÜGYÉT!

 


     Havas december volt, amikor a 3 gyermekes magyar család feje fölül elárverezte a házat, Dr.Krejniker Miklós önálló bírósági végrehajtó. - A T-mobile megbízásából. - A család számlatartozása eredetileg mindössze 89 ezer forint volt!". Az úgynevezett hűségnyilatkozatból adódott az egész baj, melyet a T-mobile-nak tett. Hogy viszonylag olcsón, (lényegében reális áron) vásárolhasson mobil készüléket. Aztán egyszer csak nem tudta fizetni a telefonszámlát, - mire a multi letiltotta a telefont, és kiszámlázta neki mintegy büntetésként a hűségnyilatkozat teljes összegét, a 89 ezer forintot.
     Érti a kedves olvasó, az elvet: Ha már megsebesülsz egy kicsit, - akkor dögölj meg teljesen! Mit rontod itt az erősek között a levegőt!?
     A 3 gyermekes család persze ezt végképp nem tudta kifizetni, - ráadásul az összeg kamatokkal, behajtási díjakkal 170 ezer forintra emelkedett, - és ez végképp betette nekik a kaput.
     Jogilag teljesen analfabéták voltak, - s a multi, s a vele szövetséges végrehajtó ezt használták ki. És bírósági tárgyalás nélkül, - peren kívüli eljárásban (ezt jelenti az a bizonyos; PK. a végrehajtási dokumentumokon,) - elárverezték a 3 gyermekes család házát egy sötét decemberi napon, - 2004. december 8.-án.
     Az eredetieg telefonszámla tartozás miatt, (89 ezer forint) - elárverezték a 2 millió forintot érő kis házat! A család otthonát...
     Az anya kétségbeesetten próbált tenni valamit, megkereste a médiát is, - ámde az sem tudott már rajta segíteni.
     De ma ez az asszony, Szakács László Zoltánné, már nincs köztünk. Megölték. Elvágták a torkát. Minden veresége ellenére is túl kellemetlen volt valakinek. Hisz nem tett lakatot a szájára. De vajon, ki fog elégtételt adni árváinak? Fruzsinának, Viktóriának, és Gyurinak? - Ki fogja kártalanítani őket ezért a rablásért? Talán a Végrehajtó, Krejniker úr? - Vagy talán a T-Mobile, mely megbízásából tették őket otthontalanná!?

Az áldozatok: Szakács László Zoltánné, (Vali) - valamint leánygyermekei, Viktória, és Fruzsina. - A legidősebb gyermek; Gyuri, - nem látható a képen. (Éppen dolgozott valahol, - feketén.)

 

 És ez csak egyetlen eset a sok közül, melyekben szemérmetlenül rabolják ki a magyar embereket a multinacionális vállalatok, és a velük szövetséges bírósági végrehajtók.
     Itt van az ideje tehát már annak, hogy felülvizsgálják végre ezeket a végrehajtási eljárásokat!
     Itt az ideje, hogy felülvizsgálják az összes ilyen módon elárverezett ingatlan ügyét.
     Itt van végre az ideje, hogy nemet mondjunk a magyar emberek ily módon is történő kifosztására! Arra, hogy földönfutóvá tegyenek egész családokat, - csakis azért, hogy a multinak, s a szolgálatukban álló végrehajtónak jól menjen.
     Mert Krejniker úrnak is kifejezetten jól megy. Mint önálló bírósági végrehajtó nem fizet adót, önáló vállalkozásban tesz tönkre embereket, családokat, - miközben ő kifejezetten jól él.


2. FIZESSENEK KÁRTÉRÍTÉST A MULTIK, ÉS MINDEN CÉG, - AZ ÁLTALUK KEZDEMÉNYEZETT BEHAJTÁSOKÉRT; INGATLAN ÉS LAKÁS ELÁRVEREZÉSEKÉRT!


     Mert bizony nem tűrhetjük tovább, hogy megfosszanak minket mindenünktől. Mi már tudjuk, de ez mindenkinek egyre nyilvánvalóbb és világosabb, - az idegen hódítóknak ez a föld kell. A mi földünk. Mindennel együtt kell nekik, ami rajta van.
     A termőföld, a víz, az utak, az épületek éppen úgy, mint a lakásaink, házaink, ingatlanjaink, - melyek egy része még a miénk.

 


     De ha megszüntetik az életterünket, - ezzel megszüntetik az életfeltételeinket is! - Ezért kell hát nekik minden lakásunk, házunk, ingatlanunk. Ki akarnak irtani közülünk 3 millió embert! Hisz megmondták nyíltan is; 7 millió magyar bőven elég.
     Nekik!
     Ez a termékeny föld 30 millió ember eltartására képes. Ezt a hódítók nagyon jól tudják. Régóta készítik már elő a beözönlést, - biztosítván maguknak a logisztikát, a stratégiai szolgáltatásokat, (privatizált állami vállalatok) valamint a lakóterületet (lakóparkok), a kereskedemi hálózatot, (plazák) - és most már a termőföld kell nekik! A benne levő vízzel együtt. Mert bizony ők nagyon jól tudják, hogy mekkora érték a víz.



     "De ezek a makacs magyarok csak élni akarnak, nem képesek megérteni az ostoba gójok, hogy még élniük is udvariatlanság, ha nincs rájuk szükség! - Vegyük hát el tőlük végképp mindenüket, vagy ha nem is mi vesszük el, akkor adjuk csak oda a fosztogató martalócoknak, akiket ugyan nem sokra becsülünk, de egy időre éppen olyan szövetségeseink, mint a cigány maffia. Így sikeresen gyengíthető a magyarság maradék ellenállása is."

     No, és vajon kik is ezek a fosztogató martalócok? Kik annyi bűnt követtek el, hogy már nem tudnak elbújni, - s igazság szerint nem is nagyon akarnak. Hiszen a fosztogatás, a cápa életmód, a globalista világképben igencsak dicsőséges dolog!
     Nos, hát kik is ezek, a hódítókkal szövetséges fosztogatók? Hát bizony nem mások, mint az úgynevezett "Magyar Igazságügy", valamint a Központi Állami és az Önkormányzati gépezet egyes felbérelt emberei: végrehajtók, bírók, valamint helyi önkormányzati jegyzők, képviselők,... és még lehet sorolni tetszés szerint. Biztos vagyok benne, hogy minden magyar honfitársunk rá tudna mutatni a lakókörnyezetében egy-két ilyen martalócra.
     Egyre inkább árulják el magukat ellenségeink, - a hódítók, - a mindig, mindenütt, mindent felfaló sáskahad, - és most már éppen itt az ideje, hogy kollektíven, összefogva nemet mondjunk nekik, és komoly ellentámadásba menjünk át. A birka féle konfliktuskerülő viselkedés nem vezet sehová.
     "Békés birka farkasfogra való!" - írta Solzenyicin is.

   

    

  De a "Gyurcsány takarodj" féle rigmusos zászlólengetés fölött már eljárt az idő.Itt az ideje a konkrét, célzott ellenállásnak! Nem elég már az utcai harc, a rebiszesek amúgy is csak a hódítók, és velük szövetséges árulók pajzsait jelentik csupán. Hiszen egy támadásnál, amúgy sem a pajzs az igazi cél, hanem a mögötte lévő ellenség!
     Minden fronton támadni kell hát, - mindenkinek, aki él és mozog. Mindenkinek, aki magyar!
     Kibújás nincs, mindenkire szükségünk van.
Minden családnak részt kell vennie már ebben a Szabadságharcban!

     Persze nem kívánható el mindenkitől, hogy kinn álljon a barikádon. Nem is kell. De a Szabadságharcban mindenki megtalálhatja, és meg is kell találnia a saját feladatát.
     
     Például abban, hogy részt vesz a kártérítést követelő akciókban. Hiszen az elkövetett fosztogatásért fizetni kell! Még a multiknak is! Akiket igenis jogi személyeknek lehet, és kell tekinteni! Hiszen a magyarok otthontalanná tétele, otthonaik elárverezése, legnagyobb részt, a multinacionális válalatok és bankok megbízásából történik.
     És mivel egy Multinacionális Vállalatot, Bankot lényegében fizikailag nem lehet a vádlottak padjára ültetni, évekre hűvösre küldeni, - ezért ott kell őt megfogni, ahol a legjobban fáj neki! Éspedig pénzügyileg!
- Fizessen hát kártérítést a sok évnyi fosztogatásért, rablásért, a magyar családok megnyomorításáért, - vagyis az általuk kezdeményezett behajtásokért; ingatlan és lakás elárverezésekért!

 

     


3. HELYEZZÉK HATÁLYON KÍVÜL A VÉGREHAJTÁSI TÖRVÉNYT! - MERT EZ TEREMT JOGALAPOT A MAGYAR NÉP KIRABLÁSÁRA

            


     Amikor 2004-ben Dr.Krejniker Miklós Önálló Bírósági Végrehajtót, aki akkor a Bírósági Végrehajtók Országos Kamarájának az elnöke is volt, - a fent említett lakás elárverezési ügyben személyesen meginterjúvoltam, - kérdezvén tőle, miért veszi el egy 3 gyermekes magyar család otthonát, - azt válaszolta, hogy: mindenben a legelőírásosabb törvényességgel járt el. Az eljárásban semmilyen törvényességi hiba nem található.
     Az Új Végrehajtási Törvényre hivatkozott, - annak szellemében járt el. Melyben a behajtás úgynevezett fókusza, az adós jövedelméről, az ingatlana felé mozdult el. S azzal is mindenkinek tisztában kell lennie, hogy ezen törvény eredményeképpen, az eddigi több évig tartó és (szerinte) sokszor sikertelen eljárás helyett, - most az, aki nem fizet, akár pár hónap alatt elveszítheti ingatlanát.
     Most is éppen ez történt.
     - A magyar nép akarta kapitalizmust, hát most megkapta. - fejezte be a végrehajtó.

Dr. Krejniker Miklós szegény családok házát elárverező, magyarokat otthontalanná tévő "Önálló Bírósági Végrehajtó" - egy bécsi igazságügyi tanácskozáson



     Ez is mutatja tehát, hogy a magyar nép kifosztása, anyagi ellehetetlenítése, megtizedelése, - már régóta, és előre jól megfontolt szándékkal történik. Az Új Végrehajtási Törvényt pontosan azzal a céllal hozta létre a Magyar Köztársaság hódítókkal kollaboráló Parlamentje, - hogy ezzel teremtsen úgynevezett jogalapot a magyar nép kirablására, ellehetetlenítésére és végső soron a megsemmisítésére.

     De ez így nem maradhat a továbbiakban! A hódítók, a Komprádor kormánnyal, s a kollaboráns Parlamenttel szövetkezve már túl sok kárt okoztak az országnak.
Itt az ideje a válaszcsapásoknak!
     A Végrehajtási Törvényt hatályon kívül kell helyezni!

     És vajon ki lesz az, aki megtámadja az Alkotmánybíróságon a Végrehajtási Törvényt? A Fideszben biztos nincs ennyi habitus és bátorság, sem pedig igazi késztetés. Talán a KDNP.-ben?
     Ám biztos vagyok benne, hogy a 3. erőben van. A Nemzeti Ellenállás bizonyos egységeinek tagjaiban van annyi ész, és képzettség, és motiváció, hogy ezt meg tudják tenni!


4. INDÍTSANAK FELELŐSSÉGRE VONÁST; - MINDEN  A NÉPET SÚJTÓ, VÉGREHAJTÁSI ELJÁRÁST LEFOLYTATÓ VÉGREHAJTÓ, - ÉS AZ IDEGEN MULTIKNAK KEDVEZŐ ITÉLETET HOZÓ BÍRÓ ELLEN!


     Az elkövetett bűnökért igenis mindenkinek fizetnie kell. A multik és bankok megbízásából előre megfontolt aljas szándékkal, haszonszerzés céljából elkövetett végrehajtási eljárások, lakás és ház elárverezések, olyan súlyos bűnök, hogy semmiképpen sem maradhatnak büntetlenül.
     A jog martalócai viszont mindaddig míg a felelősségre vonásuk ideje el nem érkezik, - jól élnek. Az átlagon felüli bevételeikből.
     Tehetik, hiszen például egy Önálló Bírósági Végrehajtó, - lényegében önálló vállalkozásban végzi a fosztogatást, - és ráadásul jövedelme után nem fizet adót, és számlaadási kötelezettsége sincsen. Így például Krejniker úrnak sem.
     És ebben a kivételezésben, szinte a törvényeken felül állásban, - maga a törvény segédkezik nekik! Azzal, hogy számukra ezeket az előjogokat biztosítja.

     Ám nemcsak a végrehajtók, hanem egyes bírók, és ügyészek is tesznek csuda dolgokat, a Magyar Igazságügy kivételező, és a velejéig korrupt berkein belül.
     Dr. Demény Attila bíró például úgy hozott a multinacionális vállalat számára kedvező itéletet, egy számlázási perben, - melyben az alperes egy egyszerű magyar állampolgár, - hogy a felperes multi jogi képviselője jelen sem volt, - helyette maga a bíró képviselte az érdekeit.
     Úgy beszélt és viselkedett az alperessel, mint ha az vádlott lenne, s ő maga pedig az ügyész.  Mindeközben szándékosan félrevezette az alperest, mégpedig azért, hogy az elálljon a független szakértő alkalmazásától.
     De egyes ügyészek sem maradnak el az önkényeskedésben ezen fosztogató martalócok mögött. Dr. Szabó Erzsébet vezető ügyész pédául látatlanban minősített át egy súlyos testi sértést dokumentáló látleletet könnyű testi sértéssé, semmibe véve a sérültet vizsgáló orvos hivatalos megállapításait, és a sérült mellett vallomást tévő tanúk vallomásait. Mindezt tette az említett sérülés után egy évvel!
     Bár az előző bekezdésben emített ügynek látszólag semmi köze a végrehajtási eljárásokhoz, - mégis rávilágít arra, hogy jelenleg a Magyar Igazságügyben dolgozók úgy gondolják, bármit megtehetnek. Hiszen törvényen felül állnak. Vagy úgy gondolják; ők maguk a törvény.
     Itt van tehát az ideje, - hogy indítsanak felelősségre vonást; - minden a népet sújtó, Végrehajtási Eljárást lefolytató végrehajtó - valamint az emberek kárára és a hódítók hasznára itéletet hozó bíró, - és minden önkényeskedő ügyész ellen!
     Az elkövetett bűnökért igenis fizetni kell.
     

     A Magyar Nép követeli tehát a tisztességes igazságügyi szakemberektől, - hogy ne vetődjön rossz fény őrájuk is, - ezért indítsák meg ezeket az eljárásokat, a korrupt, fosztogató, és a hódítók zsoldjában álló, áruló kollégáik ellen!
     Ne várják meg, hogy a Nép maga tegyen igazságot, - mert a Nemzeti Ellenállás nem a birkák bégető gyülekezete, - hanem bosszúálló oroszlánfalka. Ahogy a maszájok mondják; Schwaidumela, - az aki tűzzel köszön!

2008.09.15.
Fort András

 

     Kapcsolódó riport: HÁZUKBA KERÜLT A SZÁMLA >> Reggel.hu 2004.12.08.

     * Kapcsolódó elemzés: MÁR DÚL A JOGI POLGÁRHÁBORÚ. - A Végrehajtási Törvény az a nagy kaliberű fegyver, amellyel elveszik a néptől minden vagyonát. Amellyel kisemmizik, elpusztítják, megsemmisítik! >> SZABAD RIPORT 2007. május 05.

 A MAGYAR BÍRÓSÁGI VÉGREHAJTÓI KAMARA HONLAPJA. - Lehet olvasgatni, levelezgetni. A Magyar Nép fiai, - lányai, előbb utóbb biztosan találkoznak valamelyikükkel, ha nem állnak a sarkukra, és továbbra is birka módján viselkednek... >>

 

 
NAVIGÁTOR
Kultúra: Árnyék és Ragyogás
Zöld:  Csodálatos Világ
Tudomány: AURORA
Jövőnk.Info
 
LEGFRISSEBBEK
Ismét randalíroztak a zsidó telepesek - KÜLFÖLD
Készül az újabb provokáció - JÖVŐNK
Demonstrációs felhívás - OTTHONVÉDŐK
Kavics az égben 4. - KULTÚRA
TMRSZ tájékoztató Gyöngyöspatáról - JÖVŐNK
Pártokrácia, az idegen hódítás legfőbb eszköze! - CIKK
A polip karja - Jövőnk
Anyuúúú! - CIKK

Állatvédőrség - ZÖLD

Miért nem állnak a pokol katonái elé a főpapok? - CIKK
MEGHÍVÓ - BELFÖLD
Megerőszakoltak és megöltek egy bahrain-i költőnőt - KÜLFÖLD
A MOCSOK ELBORÍT - CIKK
Demokratikus népirtás - CIKK
Hontalanok 1-6. - KULTÚRA
Bűneik a fejükre visszaszállnak... - CIKK
600. - KULTÚRA
Aki szelet vet, vihart arat! - CIKK
ELTERVEZETT POLGÁRHÁBORÚ - CIKK
Tanmese - GÖRBE TÜKÖR
Egy elkeseredett tűzoltó nyílt levele - SZEMEZGETŐ
Egy füst alatt? - KÜLFÖLD
Kezdeti stádiumban gyógyítható a rák! - POSTÁNKBÓL
Vicc - Lóverseny - GÖRBE TÜKÖR
A Hit Gyülekezetének karmaiban - SZEMEZGETŐ
EGYIPTOM NEM AKAR GÁZT ADNI IZRAELNEK - KÜLFÖLD
Különleges érzékelés - TUDOMÁNY
A vakvezető munkakutyák társadalmi elfogadottsága - ZÖLD
Tavaszi tudnivalók a kutyás gazdáknak - ZÖLD
Emberi felelőtlenség - ZÖLD
HELL... - SZEMEZGETŐ
Majd ha Japán összeomlik... - KÜLFÖLD
Robin Hood Akciócsoport - FELHÍVÁS - OTTHONVÉDŐK
A bajok forrása 2. - POSTÁNKBÓL
A bajok forrása 1. - POSTÁNKBÓL
A Jobbik sajnálatos válságának okairól - CIKK
Célkeresztben: A bankok - a pénz urai X. - MEGOLDÁSOK
Háború a bolygó ellen - TUD-TECH
A tények makacs dolgok Orbán elvtárs - CIKK
Éhezés és düh - CIKK
Egészségmegőrzés az ősi hagyományok alapján - MSZ
Előkészületben a "Lex Lázár"? - SZÉKELY MAGYAR NEMZETŐRSÉG

 

 
HIRDETÉS
 
KÉSZÜLŐBEN
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre,egyszer mindenkinek érdemes belenézni.Keress meg és én segítek értelmezni a csillagok állását!    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU