BELFÖLD : Ki fordított hátat a nemzeti oldalnak? |
Ki fordított hátat a nemzeti oldalnak?
forrás: Nemzeti Hírháló 2009.06.05. 23:18
Értem én, hogy minden párt a szavazatok megszerzéséért küzd, de azt már nem értem, hogy miért úgy teszi, mintha minden párt az ellensége lenne. Márpedig a Fidesz így viselkedik. Ha nem tudja az úgymond nemzeti oldalon álló pátokat befalni, mint ahogy a KDNP-vel tette, akkor már felszámolandó, szavazatrabló ellenségnek állítja be őket. Hogy ki fordított hátat a nemzeti oldal radikálisabb, pontosabban a valódi nemzeti érdekeket képviselő politikai erőknek, arra egy-két példa a Fidesz tetteiből, megnyilatkozásaiból.
Ki fordított hátat a nemzeti oldalnak?
Válasz Dobai Miklósnak!
2009.06.02, 11:38 Nemzeti Hírháló
Tisztelt Dobai úr!
Értem én, hogy minden párt a szavazatok megszerzéséért küzd, de azt már nem értem, hogy miért úgy teszi, mintha minden párt az ellensége lenne. Márpedig a Fidesz így viselkedik. Ha nem tudja az úgymond nemzeti oldalon álló pátokat befalni, mint ahogy a KDNP-vel tette, akkor már felszámolandó, szavazatrabló ellenségnek állítja be őket.
Hogy ki fordított hátat a nemzeti oldal radikálisabb, pontosabban a valódi nemzeti érdekeket képviselő politikai erőknek, arra egy-két példa a Fidesz tetteiből, megnyilatkozásaiból.
2001
- A Kisgazdapárt felszámolása.
2002
- Sikerült a MIÉP-et kiszorítani a parlamentből. - Hallelúja!
- Nem történt választási csalás, nem kell újraszámolni.
2006
- A Fidesz nem állt a Kossuth téri morális forradalom mellé.
- Nemzeti Chartát - nagykoalíciót javasolt szintén a Kossuth téren.
2007-től napjainkig a JOBBIK-ellenessége nyilvánvaló, csak a legutóbbi OV nyilatkozat a Gárdásról ( Két pofon ...), nem beszélve a sajtóhadjáratról ami most folyik ellenük.
Átfogóbb jövőt meghatározó kérdésekben a Fidesz nem éppen a nemzeti érdekeket képviselte és képviseli:
- EU szerződés legfontosabb fejezeteit ők írták alá.
- A magyar föld nemzetközi árucikké való leminősítését, külföldi kézbe kerülését ők tették lehetővé. Nem beszélve az egész EU-s vazallusi politikájukról.
- Parlamenti váltógazdaság kialakítása, ami kétpárti parlamentet jelent.
- Történelmi alkotmány elvetése.
Mondjam még?
Nyilvánvaló, hogy a nemzeti radikálisok inkább a JOBBIK-ra szavaznak, mint a Fideszre.
Nemzeti szempontból, miért volna baj, ha a nemzeti radikálisok bejutnak az EU-Parlamentbe, vagy a Magyarba? Csak tán nem azért, mert lelepleződne a Fidesz kétarcúsága?
Takács András
2009,06,02.
|